Smėlinukai, bodžiukai

Vaikiški bodžiukai ir smėlinukai nuo gimimo iki 24 mėnesių.

Išsirinkite pagal norimą dydį ar Jūsų kūdikio amžių. Jei turite klausimų dėl dydžių, spalvos, medžiagos visada galite rašyti ar skambinti. Visada esame Jūsų paslaugoms ir pasistengsime padėti išsirinkti.

Vyresniems ( 2 metai ir daugiau  92-98 ir didesni dydžiai) bodžiukai ir smėlinukai yra čia mergaitėms ir čia berniukams.


Vaikiški bodžiukai, skirti kasdieniam kūdikių ir vaikų dėvėjimui ir miegojimui. Jie gali būti su ilgomis ar trumpomis rankovėmis; ploni ir lengvi vasarai ir šiltudens-žiemos sezonui; kasdieniai ar išeiginiai. Pagrindinė siuvimo medžiaga naudojama natūrali medvilnė arba su sintetiniais verpalais. Bodžiukai dažniausiai yra su užspaudžiamais segtukais. Asortimente turime - bodžiukai ir smėlinukai naujagimiams, kūdikiams, berniukams, ir mergaitėms. 

Kasdieniniai vaikiški bodžiukai yra siuvami iš minkštų malonių kūnui audinių. Medvilnė medžiaga gerai praleidžią orą, turi gerą vandens absorbciją, todėl vaikams patogu su jais miegoti ir žaisti ir neriboja judesių.

Taip pat galite įsigyti vaikui išeiginių bodžiukų - šie modeliai išsiskiria dekoru. Jie gaminami iš natūralių ir dirbtinių audinių.


Patikslinkite paiešką


Carters bodžiukai smėlinukai

Carters bodžiukai smėlinukai

Carters bodžiukai smėlinukai..

18.00€ Be PVM: 18.00€

George bodžiukai

George bodžiukai

George bodžiukai ( smėlinukai )Bodžiukai ilgomis rankovėmis 5 vnt.Puikiai tiks žiemai.100% medvilnė..

12.00€ Be PVM: 12.00€

H&M bodžiukai

H&M bodžiukai

H&M bodžiukai, 5 vnt.100% medvilnėTrumpomis rankovėmis..

12.00€ Be PVM: 12.00€

Rodoma nuo 1 iki 3 iš 3 (1 puslapių)