Avalynė

Kokybiška vaikiška avalynė. Pristatymas visoje Lietuvoje. Didelis asortimentas vaikiškos avalynės.

Vaikiški batai - tai, ką reikia labai atsargiai pasirinkti, nes nuo to priklauso vaiko sveikata. e-Vaikams asortimentas yra platus, įvairus, kainos yra prieinamos, o kokybė visada aukščiausia.

Batų asortimente rasite: kasdieniniai, sportiniai, klasikiniai, ortopediniai modeliai, atstovaujantys plačiu matmenų pasirinkimu. Tinkamą batų dydį galima parinkti bet kokio amžiaus vaikams - nuo kūdikių iki paauglių.

Pirkėjų dėmesiui siūlome kokybišką, stilingą, gražią žieminę, vasarinę, universalią vaikišką avalynę. Žiemos batų modeliai populiarieji ugg tipo batai, veltinukai,  aulinukai.  Vasarai siūlome lengvą, kvėpuojančią avalynę: mokasinai, sandalai, šlepetės, pantoletės.

Atskira kategorija yra sportiniai bateliai vaikams - bėgimo batai, pagaminti iš šiuolaikinių sintetinių ir natūralių medžiagų.

Kūdikiams, tik ruošiantiems atlikti pirmuosius žingsnius, siūlomi bateliai minkšti, tvirtos šlepetės, sandalai. Tai yra kokybiška, visiškai saugi jūsų batų sveikatai, kurią galite saugiai pirkti vaikus.

e-Vaikams.lt  reguliariai vykdo akcijas, sezoninius išpardavimus, dėl kurių tėveliams bus galima nusipirkti vaikiškus batus su nuolaida.

Patikslinkite paiešką