Vežimėliai dvynukams

Vežimėliai dvynukams - įvairūs vežimėliai, didelis pasirinkimas, geros kainos.

Vaikiški vežimėliai dvynukams ir pametinukams nuo 50 € iki 1200€ galimybė pasirinkti iš daugelio modelių.
Dvynukų ir pametinukų vežimėliai iš išorės atrodo kaip padidinti tradiciniai vaikiški vežimėliai, tačiau jų funkcionalumas daugeliu atžvilgių skiriasi nuo paprastų vežimėlių.

Vežimėlių tipai

  •  Vienoje eilėje. Tai klasikinis variantas, kuriame kūdikių ir vaikų sėdynės yra šalia. Vežimėlis gali būti vientisas arba susidedantis iš dviejų atskirų sėdimųjų. Pagrindinis šio modelio privalumas yra tas, kad abu vaikai yra motinos regėjimo lauke. Trūkumas yra dideli matmenys, dėl kurių būna problemų važiuojant pro standartines duris.
  • Traukinukas. Vaikai sėdi vienas po kito. Šis modelis tinka daugiau tinka pametinukams. Kadangi dažniausiai vežimėliai turi tik vienos sėdimosios vietos horizontalią atlošo padėtį.
  • Transformeris. Tai vežimėlis, kurį galima naudoti vienam ar dviems mažyliams, jiems įrengti naudojami papildomi adapteriai ir sėdimieji blokai.

Į ką atsižvelgti perkant vežimėlį dvynukams

  • Dydis. Turite būti tikri, kad sulankstytoje formoje Jūsų vežimėlis laisvai pratilps pro duris, tilps į liftą, į automobilio bagažinę.
  • Svoris. Reikia atsižvelgti, kad svoris būtų kuo mažesnis, kad pati mama galėtų lengvai panešti kai reikės laiptais, bet taip pat , kad svoris ir konstrukcija pakankamai užtikrintų stabilumą važiuojant.
  • Ratai. Vežimėliai dvynukams turėtų būti parinkti su pripučiamais ratais, kadangi dėl didesnio svorio reikalingas didesnis pravažumas. Tai leis jums lengvai įveikti sniegą, smėlį ar purvą net esant maksimaliai apkrovai.
  • Prieinamų priedų. Apsaugos nuo lietaus, tinklelis nuo uodų, kuprinės ir krepšelis pirkiniams - tai smulkmenos ,bet prisidedantys prie patogumo ir komforto.Jūsų prekių krepšelis tuščias